1700-70-70-19   | noa.gift2014@gmail.com    

תקנון:

ברוכים הבאים לאתר: www.matana-4u.co.il השייך ונמצא בבעלותה של חברת מתנה-מתנות שכולם אוהבים. ח.פ 201052305. החברה קיימת ופועלת משנת 2014 ולה ניסיון רב וידע מקצועי שנרכש במהלך שנות פעילותה. חזונה של החברה הוא מכירת מוצרים ומתנות בעיצוב אישי לכל גיל; למוסדות, גנים, בתי ספר, וועדי עובדים ועוד. תוך הקפדה על שירות אישי ומקצועי ואמינות שהם ערכי הדגל שלנו. לפיכך הרחיבה החברה את פעילותה למרחב האינטרנט והקימה חנות אינטרנטית וירטואלית מקוונת קלה ונוחה למשתמש.

בגלישה באתר או ברכישת אחד או יותר ממוצריו הנך מסכים לנהוג בהתאם לתקנון זה ועל כן הנך מתבקש לקרוא אותו בתשומת לב. אם אינך מסכים לאחד מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות בו שימוש.

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

הרכישה:

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון.  במקרה הזה, שומרת לעצמה "מתנה" את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

  הרוכש לא הוכרז כפסול דין והינו בגיר (בן 18 ומעלה) ו/או תאגיד המאוגד כדין.
הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי
כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי
כל מחירי המוצרים באתר כוללים מע"מ.

משלוחים מהיום להיום הינם בהזמנת מוצר/ים שעלותם מינימום של 150 ש"ח .

המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג. זמני המשלוח מתייחסים רק לימי עסקים
משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה. יש לשים לב לזמן ביצוע ההזמנה באתר . 
במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין
החברה עושה כל שביכולתה לספק את המוצר במועד שהלקוח בחר, ייתכן ובמקרים מסויימים יהיו עיכובים של אספקה יותר מהמצוין ועל כך תקבל הודעה מראש.

אספקת המוצר:

*המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר ובהתאם לתקנון המשלוחים של דואר ישראל , במשלוח דואר רשום על פי רוב החבילה מגיעה תוך 3-5 ימי עסקים, אך התחייבות הינה ל-14 יום. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל. הזמנות שיתקבלו לאחר השעה 14:00 ישלחו לרוב רק למחרת ויש להתייחס לזמני המשלוח בהתאם לכך. יש לשים לב לישובים חריגים במשלוחי אקספרס מהיום למחר
אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. לאחר פתיחת החבילה במידה והמוצר נמצא ניזוק או שבור על הלקוח לפנות לשירותי הדואר עם החבילה ולמלא טופס דו"ח נזק. במידה והמוצר נשלח בחברת שליחויות אחרת על הלקוח להודיע תוך 24 שעות לחברתנו כי המוצר הגיע ניזוק. במידה ולא יעשה כן , "מתנה" מסירה כל אחריות למוצר שהגיע ניזוק.

ביטול עסקה:

*ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

*במידה והלקוח רכש מוצר עם הדפסת תמונה או שם ועוצב במיוחד עבורו לא יהיה ניתן לזכות או להחזיר את המוצר. הדפסת המוצר נעשית רק לאחר שהלקוח אישר את הגרפיקה שעוצבה עבורו.
במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה , זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר , עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

ביטול עסקה ע"י האתר: 
האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים: 
 במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר.
*האתר לפי שיקול דעתו  הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. 
*במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

שרות לקוחות:

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון

1700-70-70-19 בשעות 09:00-16:00

קניין רוחני:

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של חברת –"מתנה".
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט:

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בתל אביב בלבד.

טואול בניית אתרים